Статті: Підготовка до іспитів

FCE: онлайн-ресурси для самостійної підготовки

Автор: Катерина Басина
Додано: 2016-02-01 21:58:08

 

FCE: онлайн ресурсы для самостоятельной подготовки

     FCE (Сambridge English First)   – є одним з найпопулярніших іспитів у світі, адже найчастіше саме цей сертифікат визнається як необхідний мінімум для вступу у вищі навчальні заклади неангломовних країн, достатній для вступу на підготовчі курси університетів і коледжів англомовних країн, а також для проходження співбесід у міжнародних компаніях. FCE  підтверджує знання англійської мови на рівні B2 (upper-intermediate) та складається з наступних компонентів:

  1. Reading and Use of English (1 год. 15 хв) – 7 частин, 52 питання. Перевіряється здатність розуміти різні формати тексту, володіння граматикою та лексикою.
  2. Writing (1 год. 20 хв) – 2 частини. Від вас очікується написання двох текстів різного формату: звіт, лист, стаття тощо.
  3. Listening(40 хв) – 4 частини, 30 питань. Перевіряється здатність сприймати на слух різні типи висловлювань, такі, як радіо-програми, побутові діалоги, новини тощо.
  4. Speaking (14 хв на пару кандидатів) – 4 частини. Перевіряється здатність підтримувати діалогічне та монологічне мовлення у повсякденних ситуаціях.

Підготовка до FCE має включати в себе систематичне тренування усіх чотирьох навиків, розширення словникового запасу та безпосереднє виконання завдань екзаменаційного формату за заданий проміжок часу. Отже, ми зібрали для вас список онлайн-ресурсів, які допоможуть у підготовці до цього іспиту.
Корисні сайти та сторінки в соціальних мережах
:
  Офіційна сторінка Кембриджских іспитів -можна скачати найсвіжіші приклади завдань з усіх чотирьох частин, а також спробувати комп’ютерну версію тесту, що усуває хвилювання з приводу «А що як я раптом натисну не ту кнопку?». Є також поради з навчальної літератури та що робити в день іспиту, щоб здати його якнайкраще.
   Крім цього, існують також
спільнота у Фейсбук, де ви отримаєте корисні поради щодо розвитку своїх мовленнєвих навиків, та канал cambridgeenglishtv на youtube, де можна подивитись приклади складання усної частини іспиту..
  FCE Practice Tests - сайт з інтерактивними завданнями по кожній частині іспиту, поясненням логіки виконання завдань, вправами на розширення словникового запасу, інструкторськими відео з частини «Письмо», а також оглядами корисних книжок.
   Flo-joe сайт  пропонує безліч екзаменаційних завдань з кожної частини, стратегії іхнього виконання, а також приклади відповідей студентами на письмову частину, які ви можете порівняти з власними відповідями.
   На FCE Pass - інтерактивні вправи з кожної частини іспиту, а також дозволяє завантажити вашу відповідь на одне з питань частини «Письмо» для перевірки кваліфікованими викладачами.
   На сайті Exam English - онлайн тестування з різних частин іспиту.
   Існує також  спільнота FCEу Фейсбуці, присвячена підготовці до FCE. Містить посилання на інтерактивні тести і вправи.

   Для тих з вас, хто постійно знаходиться в русі, ми знайшли наступні мобільні додатки, що допоможуть у підготовці:

   Для Android:
FCE Trainer – тренування навичок для частини Use of English.
FCE Use of English –містить лише один повний тест, але можна використати в якості додаткової практики, наприклад, під час поїздок в метро.

   Для IOS:

Cambridge First Listening – містить один тест екзаменаційного формату.
First Cert Toolbox – тренувальні завдання для частини Use of English.
FCE Success – вправи для Use of English.

   Вдала підготовка залежить від багатьох факторів: правильних ресурсів, навиків тайм-менеджменту, мотивації, самоорганізації. Якщо ви не до кінця впевнені у їхній наявності – довірте вашу підготовку  Cambridge Club!Понравилась статья? Поделись с друзьями!
Добавить в избранное Добавить в Google - Закладки Добавить в Яндекс.Закладки Добавить в Facebook Добавить в Twitter Добавить в Мой Мир Добавить в Мемори Запостить в ЖЖ Запостить в блог на Liveinternet Поделиться на WOW.ya.ru 0
Нравится
URL
HTML
BBCode


Зміст   |  На верх


 
Nik (заповнювати обов`язково)
Ваш E-Mail Використовується тільки для того щоб ви знали де, коли і який Ви зробили запис
Коментар
HTML-теги Вирізаються!!! Заборонені слова: (pdf, object, embed, script)
* Введіть вказане на зображенні 6 значний код
Це зроблено для запобігання реєстрації роботами
 
 

Сторінка згенерована за 0.046 сек..