Про нас

Наші викладачі

Наша команда - це дипломовані українські та іноземні викладачі з міжнародною сертифікацією, які мають досвід підготовки до міжнародних іспитів Cambridge English, IELTS, TOEFL.

преподаватели Ольга Лисенко

     У 2005 році закінчила Національний університет «Острозька академія» за спеціальністю «Мова та література (англійська)» та здобула кваліфікацію магістра філології. Протягом 10 років працювала у своїй alma-mater, де викладала англійську для спеціальних цілей, керувала експериментальною лабораторією новітніх методів вивчення юридичної англійської мови, була заступником директора Центру канадознавства.
     У 2009 – 2010 рр. була керівником обмінної програми Canada World Youth (м. Прінс Руперт, Британська Колумбія). Навчалась у Болонському університеті в рамках програми Erasmus Mundus. Випускник програми E-Teacher Посольства США в Україні та член TESOL-Ukraine (Teaching English to Speakers of Other Languages, міжнародна організація вчителів англійської для носіїв інших мов).
    Склала іспити TKT (Teaching Knowledge Test).
    У 2016 році Ольга почала працювати у мовній школі Cambridge Club. Має досвід підготовки учнів до іспитів IELTS, KET, ICFE, ILEC.
    Свій вільний час  любить проводити за читанням книг та малюванням, захоплюється скрапбукінгом та посткроссінгом.

Наши преподаватели  Катерина Басіна

     Отримавши диплом магістра філології за спеціальністю «Викладач англійської та французької мов та літератури» у Львівському національному університеті імені Івана Франка, працювала в престижних мовних школах, серед яких International House Lviv та Оксфорд Клас у Києві. Ще до вступу в університет закінчила середню школу Washburn High School в місті Вошборн, штат Вісконсин, США, за програмою обміну майбутніх лідерів «FSA-FLEX».  Відтоді вирішила, що буде допомагати людям у вивченні англійської мови для покращення перспектив у іхньому житті.
     У 2011 склала іспит IELTS (8.0), у 2013 році пройшла методичний курс та отримала міжнародний сертифікат викладача англійської мови як іноземної CELTA (Grade A). Має досвід підготовки до іспитів YLE, KET, PET, FCE, CAE та IELTS.
    У 2016 році почала працювати у Cambridge Club. У 2015 році близько двох місяців працювала волонтером, навчаючи англійській мові дітей з малозабезпечених сімей на острові Балі, Індонезія. Вважає цей досвід однією з найважливіших справ свого життя.
    Вільний час присвячує заняттям з йоги та медитації, волонтерській діяльності, написанню статей, проходить онлайн-курси різної тематики на платформах Coursera та Edx та вивчає програмування.

Андрій Курдаєв kurdaev

     Здобув ступінь магістра філології та перекладу в Національному університеті «Острозька Академія» на факультеті романо-германських мов (спеціальність «Англійська та німецька мова»). Працював викладачем англійської мови в American English school у Львові, а потім у Mandarin Language Center у Луцьку. В AmES Андрій організовував літній дитячий табір, екскурсії та походи в гори, відповідав за безпеку учнів.
     У 2011 році Андрій удосконалив свої знання німецької мови, працюючи за програмою Au-pair у місті Fürth. Повернувшись в Україну, оселився у Києві і став спортивним репортером для Ukrainian Media Holding, пишучи про німецький, австрійський та швейцарський футбол.  Футбол - його пристрасть, Андрій завжди готовий дати глибокий коментар гри чи розповісти історію з життя видатних футболістів.
     Паралельно з журналістською діяльністю працював провідним викладачем в мовній школі Оксфорд Клас, навчаючи англійській та німецькій мові дітей, підлітків та дорослих. Готував до іспитів FCE, KET, PET. Створював програму і надихав своєю роботою літній дитячий табір, проводив англійський кіноклуб.
     У 2015 переїхав до Китаю, де протягом року працював викладачем іноземних мов у пекінському представництві американської міжнародної мережі спеціалізованих шкіл Romp’n’Roll.
     У 2016 році Андрій почав працювати у Cambridge Club.
     У свій вільний час любить працювати над самовдосконаленням да здобуттям нових навичок, подорожувати Україною і закордон, розважатися усіма можливими способами.

Андрій Іванов иванов

     Андрій здобув ступінь магістра філології у Житомирському національному університеті імені Івана Франко за спеціальністю «Англійська мова та література». Викладання на рідній кафедрі, робота у школі та позаштатний переклад у Торговій палаті – усього цього в один момент Андрієві стало замало. Тоді він перевівся до Донецького національного університету, де писав дисертацію з компаративної лінгвістики та викладав англійську мову студентам протягом семи років. Працюючи з молодими людьми, Андрій набув викладацької суворості, не втративши при цьому гнучкості, відточив своє іскристе почуття гумору та продовжив розпалювати в оточуючих любов до історичних аспектів англійської мови.
     У 2012-2014 Андрій працював у мовній школі «Donstream», навчаючи англійській дорослих від beginner до advanced. У 2015 році Андрій переїхав до Києва і став провідним спеціалістом школи Oxford Klass. Тут він викладав загальну та бізнес англійську для учнів усіх рівнів, готував до Кембриджських іспитів ... … У 2016 році Андрій почав працювати в Cambridge Club, кожен день заряджаючи своїх студентів чудовим настроєм та енергією йти далі – до ідеальної англійської!
     (У свій вільний час Андрій любить читати книжки, готувати вишукані страви, ходити в кіно та по магазинах чи відпочивати вдома, як справжній джентльмен)

Марина Усенко

 

Наші викладачіУ 2016 році Марина закінчила Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя, де здобула освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста за спеціальністю мова і література (англійська), кваліфікацію  філолог, вчитель мови (англійської, німецької).

 

У 2016 році почала працювати в  Cambridge Club.

 

Склалаіспит TKT (Teaching Knowledge Test).

 

У червні 2017 року успішно пройшла тренінг Cambridge Teacher Development Summer School.

 

Проводить англійський кіноклуб для студентів всіх рівнів.

 

Має досвід підготовки до іспитів KET, PET та FCE.

 

Вільний час присвячує самовдосконаленню та вивченню нових методик викладання, обожнює фотографувати, подорожувати та читати.

 

Своє натхнення Марина знайшла саме у викладанні. Як каже сама Марина, – “Мої студенти, що прагнуть до мрії через вивчення англійської, і є моє натхнення”


Сторінка згенерована за 0.052 сек..