Розмовний клуб

Разговорный клуб

Для чого потрібно відвідувати розмовний клуб з англійської мови?

     Англійська мова є мовою бізнес комунікацій по всьому світі. Вона оточує нас всюдидля того, щоб залишатись висококваліфікованим спеціалістом, потрібно читати новини у своїй сфері діяльності та спілкуватись з іноземними колегами. Розмовний клуб дає саме таку можливістьвипробувати свої розмовні навички у невимушеній атмосфері, щоб бути готовим для розмови на професійному рівні. Крім того, це завжди знайомство з людьми зі схожими цілями, серед яких можна знайти цікаві нові контаки. Отже, розмовний клуб дає вам привід:

  • Відпрацювати вивчений матеріал: лексику, вимову, граматику та, найважливіше, комунікативні навички. Нові люди з іншою вимовою змусять вас активно слухати та бути включеним у розмову.
  • Налагодити контакти з іншими студентами. В подальшому можна практикувати переписку з ними,  обмінюватись порадами та просто добре проводити час.
  • Нарешті побороти страх і заговорити англійською!
  • Розмовляти на цікаві та актуальні теми, поглиблюючи свої знання культури англомовних країн та ставати досконалим співрозмовником

Отже, якщо хочете заговорити англійською за стислий проміжок часуобовязково приєднуйтесь до нашого розмовного Cambridge клубу!

Вартість участі: 200 грн

НАЙБЛИЖЧА ДАТА ПРОВЕДЕННЯ РОЗМОВНОГО КЛУБУ - 22 вересня в 19:00

Реєстрація НА САЙТІ (через кнопку "запишиться на курси") або ПО ТЕЛЕФОНУ 222-64-35 ОБОВ'ЯЗКОВА!

Запишіться на курси

Тут ви можете записатись на курси з англійської мови


Сторінка згенерована за 0.046 сек..